חייגו עכשיו:  050-5350130   

יום הולדת בתקופת קורונה: חגיגה עם שף פרטי!

יום הולדת קורונה? יום הולדת עם שף פרטי!

המסעדות סגורות, מיציתם את הפיקניקים, אין לכם עניין בהזמנת משלוח אוכל נוסף ואתם לא מוכנים לוותר על חוויה קולינארית ביום הולדתכם. אז אפשרות אחת היא לדחות את החגיגות ליום בו יפתחו מחדש המסעדות. אפשרות אחרת? להביא את החוויה הקולינארית הגבוהה אליכם! אם מעולם לא התארח אצלכם שף פרטי, הגיע הזמן שגם אתם תנגסו בחוויה הייחודית. לארוחת בראנץ' חגיגית עם הילדים, לערב רומנטי עם בן/ בת הזוג או לארוחת סוף שבוע עם חברים – אני מגיע לחגוג אתכם.

חגיגת יום הולדת עם שף פרטי בבית:

  • מתנת יום הולדת חווייתית וטעימה!
  • חגיגה ב"טעם אחר" – שף שמבשל במטבח הפרטי שלכם
  • החגיגה בבית - הבריאה והבטוחה ביותר בתקופת הקורונה

 

שף פרטי לארוחת יום הולדת – מה אוכלים?

בגדול – את מה שאתם אוהבים! כשף פרטי, אני מתאים את עצמי אליכם – למטבחים שמסקרנים אתכם, לטעמים שאתם אוהבים, לחומרי הגלם שמרגשים אתכם, לסגנונות שמדברים אליכם ואפילו לטכניקות הבישול הספציפיות שעושות לכם את זה. ביום הולדתכם, יותר מבכל יום אחר, חשוב לי להשביע אתכם ולהשביע את רצונכם! ולכן, אני מציע ללקוחותיי לגבש יחד קונספט קולינארי חגיגי לאירוע. ומה זה אומר בפועל?

  • אפיון מלא של האירוע – מתי חוגגים (בוקר/ צהריים/ ערב) ועם כמה אורחים חוגגים
  • גיבוש סגנון וקונספט לאירוע שלכם, על בסיס העדפותיכם הקולינאריות
  • במידה וישנן רגישויות/ סלידה מחומרי גלם מסוימים, חשוב שאדע
  • השלב הבא: בניית תפריט יום הולדת. אני שמח להציע פתרון קולינארי איכותי ומדויק, שיהפוך את חגיגת יום ההולדת שלכם לבלתי נשכחת!

 

שף פרטי לארוחת יום הולדת = אטרקציית יום הולדת מושלמת!

שלא כמו במסעדות, שף פרטי מבשל במטבח הביתי שלכם! הערך המוסף שמעניק לכם השף הפרטי מלבד מטעמיו הייחודיים, הוא המושב בשורה הראשונה במופע שהוא מרים למענכם. בזמן שאכין בעבורכם את המנות, תוכלו לתצפת עליי ולקבל הצצה אל מאחורי הקלעים: ניהול המטבח, פריסת חומרי הגלם, תכנון הזמנים, שלבי ההכנה ולבסוף – צלחות כל המרכיבים לכדי מנה מרהיבה! ארוחת שף פרטית בביתכם היא הרבה מעבר לארוחה, היא מופע, חגיגה ואטרקציה לעיניים ולחיך.

 

ארוחת שף פרטי מיועדת רק לעשירים? תתפלאו, אך לא

ישנו מיתוס כי רק אנשים עשירים יכולים להרשות לעצמם אירוח של שף פרטי ביום הולדתם. אז נכון, ארוחה פרטית אמנם מצריכה מכם להשקיע כספית, אך האם היא מיועדת רק לאנשי העשירון העליון? בוודאי שלא. בהנחה וגם אתם חגגתם את ימי הולדתכם הקודמים/ אירועים אחרים במסעדות שף או מסעדות יוקרה, אתם מודעים לעלות ממוצעת של ארוחה שכזו. אני אשמח לבנות לכם תפריט אישי, תוך התחשבות בטעמים החביבים עליכם ובתקציב העומד לרשותכם.

גם בעיצומו של משבר הקורונה – חגיגת יום הולדת עם שף פרטי לאירוע שמגיע עד אליכם! לפרטים נוספים,התקשרו – 050-5350130