חייגו עכשיו:  050-5350130   

ארוחת שף פרטי בימי קורונה – איך לנהל את זה נכון?

ארוחת שף פרטי בימי קורונה – איך לנהל את זה נכון?

אתם רעבים, ולא רק לארוחה טובה: אתם רעבים לחברה, לבילוי מפנק, לשבירת שגרה ולהנאות הקטנות. נכון לכתיבת שורות אלו, אינכם יכולים לצאת לארוחת ערב במסעדה האהובה עליכם, ואם לומר את האמת – אתם גם לא ממש רוצים. החשש מהידבקות והיעדר המורל, גורמים לכם לרצות להישאר במקום האינטימי, הבטוח והנעים ביותר – הבית שלכם.

משבר הקורונה הוביל לעלייה בביקוש לארוחות פרטיות עם שפים פרטיים, ולא במקרה. מדובר על קומבינציה שמגלמת בתוכה את כל שתוכלו לבקש: אוכל מצוין, שירות מעולה ואירוח במקום נינוח, בטוח ובריא. עם ארוחת שף פרטי – גם אתם תוכלו ליהנות שוב מטעם השגרה האהוב והמוכר.

גם אתם שואלים את עצמכם איך מנהלים נכון ארוחת שף פרטי בימי קורונה? לפניכם, כל מה שחשוב לדעת על היערכות מתאימה:

הרכב המשתתפים בארוחה – התחשבו בהנחיות

ישנן הנחיות ברורות באשר להתקהלויות: כמה אנשים יכולים לחלוק את אותו החלל בזמן נתון. כידוע, ההנחיות משתנות בהתאם לנתוני ההדבקה, כך שחשוב להישאר מעודכנים. אינכם מעוניינים לעבור על החוק ובטח שאין לכם כל עניין לסכן את בריאותכם. לכן, ההמלצה שלי היא לעקוב אחר העדכונים, ולקבוע את הרכב המשתתפים בהתאם. לדוגמא: ארוחה עם עד מקסימום 10 סועדים בפינת האוכל / מקסימום 20 אורחים במידה והארוחה מתקיימת במרפסת פתוחה.

המלצה חמה: כל עוד ניתן, ערכו את הארוחה בחלל הפתוח
כל עוד יש לכם בבית מרפסת או חצר, וכל עוד מזג האוויר מאפשר זאת, מומלץ בחום לערוך את הארוחה בחלל הפתוח. כידוע, סיכויי ההדבקה באוויר הפתוח נמוכים באופן משמעותי בהשוואה לחללים סגורים. בעת שאתם תישבו עם הקפסולה שלכם במרפסת, השף יכין במטבח הביתי שלכם את הארוחה הנפלאה – כך שנשמרת ביניכם הפרדה שמפחיתה עוד יותר את סיכויי ההדבקה.

"האם זה בסדר לבקש מהשף לעטות מסכה בזמן בישול הארוחה?"

בהחלט. באופן כללי, ארוחת שף פרטי בימי קורונה מתבצעת בהתאם להנחיות הרלוונטיות. מטבע הדברים, חשוב לכם שהמנות יוכנו בסביבה נקייה, תוך הקפדה מחמירה על היגיינה. זכרו כי השף חולק אתכם את אותה המטרה – להבטיח ערב נעים, טעים ובריא. לכן, שף אישי עד הבית יעטה מסכה על פניו בזמן השהות אצלכם.

אותה החוויה, תקופה אחרת

אז נכון, משבר הקורונה אולי מגביל ומעט מאתגר, אך עם ארוחת שף פרטי צפויה לכם חוויה קולינארית משובחת ובלתי נשכחת! בסופו של דבר, החוויה שלכם תעוצב על ידי הטעמים, המרקמים, נראות המנות והשירות האקסקלוסיבי שתקבלו מהשף.

אז לא, אינכם צריכים לוותר השנה על חגיגת יום ההולדת, יום הנישואין או השחרור של הבן מצה"ל! אני אגיע אליכם עם חומרי הגלם המשובחים ביותר, הציוד המקצועי הנדרש ותשוקה אדירה לשמח ולפנק אתכם. לפרטים נוספים אודות ארוחת שף פרטי בימי קורונה, התקשרו אליי, אייל פינקלשטיין 050-5350130