חייגו עכשיו:  050-5350130   

ייעוץ קולינארי

ייעוץ קולינרי - יועץ קולינארי אסטרטגי

פתיחת מסעדה או שדרוגה כוללת תהליכים רבים אשר לעיתים נראים טריוויאליים, אך בפועל הם עלולים להיות מורכבים יותר. מטרת הייעוץ הקולינארי של שף יועץ קולינארי מנוסה הינה לפשט את התהליך, להיעזר במישהו שיש לו את הניסיון לבחון את התהליך באופן כולל ולהיכנס לפרטים הספציפיים על-מנת להגשים את הרצונות והציפיות שלכם.

אסטרטגיה קולינארית - יועץ קולינארי אסטרטגי

בין אם מדובר על יעוץ קולינארי לבית קפה, יעוץ קולינארי לבאר או ייעוץ למסעדות להלן כמה שלבים אשר עוברים בתהליך הייעוץ הקולינארי שיש לכלול בבניית תוכנית אסטרטגיה קולינארית

  • גיבוש קונספט למסעדה
  • גיבוש המנות ובניית תפריט מתאים
  • תכנון ההוצאות הצפויות ותמחור המנות בהתאם
  • כתיבת ספר מתכונים
  • בחירת חומרי גלם ומציאת ספקים מתאימים
  • תכנון המטבח
  • אימון הטבחים וקביעת סדר יום ונהלים במטבח
  • לימוד המלצרים
  • הרצה בפועל של המטבח

ועוד...

כמובן שיעוץ מלא כולל את כל השלבים שתוארו ועוד כמה... ויעוץ חלקי של יועץ קולינארי אסטרטגי יכול לכלול רק מספר שלבים הנחוצים לבעלי המסעדה, בהתאם לדרישתם.

מעוניינים להעלות את העסק למסלול של הצלחה ולחסוך המון כסף בחודש - ליעוץ קולינארי איכותי, עם יחס חם ואישי, תוכלו ליצור איתי קשר.

 

ייעוץ קולינארי למסעדות על ידי שף יועץ קולינארי מקצועי

השף המוערך אייל פינקלשטיין פועל קרוב לשני עשורים בתחום המסעדות הטובות בארץ וכן מתפעל שירות קייטרינג בוטיק, וברשותו ידע וניסיון עשיר בכל הקשור אל יעוץ קולינארי עבור בעלי מסעדות. מדובר בשירות מקצועי המסופק למסעדות חדשות או מסעדות ותיקות המעוניינות לשפר ולשדרג את שירותיהן.

 

הצורך בייעוץ קולינארי של שף יועץ קולינארי

בין אם אתם חושבים לפתוח בר או אפילו בית קפה, פתיחה וניהול של עסק בעסקי המזון הם חלומם של רבים, אולם בפועל מדובר בענף בעל רמת סיכון מאוד גבוהה, הנובעת בין היתר מהוצאות שוטפות ועלויות הקמה גבוהות, פחת גבוה, תחרות עזה וכדומה.

אל נתונים אלו מתווסף ניהול לא מנוסה של המסעדה, מנות לא טעימות וקבלת החלטות שגויות המובילות לכישלון, ולקריסת וסגירת מסעדות רבות בענף - חדשות וותיקות כאחת.

יחד עם זאת, ניתן להצליח ולשגשג בענף המסעדות אם תקבלו החלטות נכונות, תבנו תפריט מצוין עם מנות טעימות ותנהלו את העסק שלכם באופן נבון ומקצועי. את הכלים מומלץ לקבל מאנשי מקצוע מנוסים המספקים שירותי יעוץ לעסקי מזון, כדוגמת ייעוץ קולינארי לבית קפה, יעוץ קולינארי לבאר וגם ייעוץ למסעדות.

 

הליך עומק מקצועי

שירותי יעוץ קולינארי למסעדות מבוססים על הליך עומק רציני המתחיל ממבט כולל על העסק וממשיך בירידה לפרטי הפרטים, עד קבלת תוכנית פרקטית מקיפה.

ההליך מותאם לאופיה וצרכיה של כל מסעדה וכולל בין היתר גיבוש קונספט, בחירת מנות ובניית תפריט הולם, עריכת ספר מתכונים, וכן תמחור מנות בהתאמה להוצאות, בחירתם של מוצרים, חומרי גלם וספקים, תכנון מקצועי של המטבח, ארגון נהלים וסדר יום, אימון טבחים, עובדי מטבח ומלצרים, והרצת המטבח במתכונתו החדשה.

 

לשירותי שף יועץ קולינארי

להזמנת שרותי יועץ קולינארי למסעדות ולקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף בנושא, צרו קשר עם השף אייל פינקלשטיין בטלפון 0505350130 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..