חייגו עכשיו:  050-5350130   

  • ראשי
  • שף פרטי ליום הולדת

שף פרטי ליום הולדת

שף פרטי ליום הולדת

 

כמו בכל שנה, עם התקרבות יום ההולדת של בן או בת הזוג, עולה השאלה כיצד נשמח אותם. כמובן שהתשובה הטריוויאלית היא ללכת למסעדה בזוג או יחד עם חברים. אבל אם אתם באמת רוצים להפתיע את בעל השמחה אתם יכולים לקחת את קונספט הארוחה הטובה צעד אחד קדימה ולהזמין שף פרטי ליום הולדת הלא הוא השף אייל פינקלשטיין אליכם הביתה, כדי שיבשל רק עבורכם ארוחת יום הולדת חלומית.

 

ארוחה שהיא חוויה

חשוב לדעת כי הזמנת שף ליום הולדת הביתה שונה במהותה מהליכה למסעדת שף, ומעבר לאוכל המשובח מדובר בארוחה שהיא חוויה מרגשת בפני עצמה. החוויה נוצרת מעצם הגעתו של שף מקצועי לביתכם, שיקדיש לבעל השמחה ולכם את כל תשומת ליבו, יעניק לכם הצצה נדירה לרזי ונבכי המטבח המקצועי, ויכין במיוחד עבורכם ארוחת גורמה ייחודית ובלתי נשכחת.

 

כל סוג של ארוחת יום הולדת

הזמנת שירותי שף פרטי ליום הולדת מוצעים בכל מתכונת מבוקשת. כך למשל, תוכלו להזמין ארוחת שף רומנטית בשניים אצלכם במרפסת, לאור נרות ועם תפריט מובחר ומפנק במיוחד. הארוחה תוגש עם שירות קשוב ואישי בשולחן מעוצב על כל פרטיו. מנגד, תוכלו גם להזמין את השירות לאירוע יום הולדת עם חברים ובני משפחה, עם תפריט יוקרה ייחודי מותאם במדויק לקונספט מתוכנן. כך לדוגמא תוכלו ליהנות מארוחה בשרית משובחת, ארוחת גורמה צמחונית, ארוחה בסגנון אסייתי, ים תיכוני, אירופאי וכו'.

 

הזמנת שף לאירוע פרטי

להזמנת שף ליום הולדת, לקביעת פגישה וקבלת עוד מידע בנושא, צרו קשר עם השף אייל פינקלשטיין בטלפון 0505350130 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..