חייגו עכשיו:  050-5350130   

ארוחת שף בבית - להגשים חלום

חולמים על ארוחת שף בבית? ארוחת שף פרטית ואקסקלוסיבית אצלכם בבית? אתם צודקים! אין כמו ארוחה בבית, בחדר האוכל, במרפסת, בגג או בגינה בשני אנשים או עם ארוחות שף פרטיותבני משפחה וגם שף בבית ארוחה לחברים טובים.

לשם כך, אתם מוזמנים ליהנות מארוחות שף בבית הלקוח של השף אייל פינקלשטיין, אשר יבשל לכם ארוחת שף בבית, חגיגה קולינרית שופעת וייחודית של ריחות, צבעים וטעמים.

ארוחות שף פרטיות אשר יותאמו באופן מלא לרצונותיכם, לטעמכם האישי ולאופיו של האירוע הביתי.

ארוחות שף פרטית יוקרתית שמגשימה חלומות

בעשור האחרון, בזכות עליית רמת ואיכות החיים, גוברת גם הפתיחות והמודעות הקולינרית של הציבור הרחב.

הישראלי של ימינו כבר אכל במסעדות יוקרה בארץ ובעולם, התוודע לרכיבי מזון איכותיים וקרא או צפה בביקורת במדיות השונות.

נתונים אלו יצרו בארץ קהל יעד המתעניין בארוחות שף בבית הפרטי ויכול להרשות לעצמו להזמין ארוחות שף פרטיות.

כלומר, ארוחה עם שף פרטי כמו אייל פינקלשטיין שהינו ידוע ומנוסה, ויגשים גם עבורכם צלחת של חלומות מגרים וטעימים במיוחד.

ארוחת שף בבית בהתאמה אישית

מבחינתו של השף אייל פינקלשטיין, ארוחות שף בבית מהווה הזדמנות ייחודית ליצירת חוויה המותאמת באופן שלם לסועדים ולאופי האירוע.

לכן, בטרם הזמנת שף לבית, השף ייפגש עמכם וביחד אתכם יבנה תפריט אישי העונה במדויק לרצונות, לצרכים ולחלומות הקולינריים שלכם.

אייל יקשיב למשאלותיכם, יבין מהו טעמכם ומהם סוגי המזונות שהייתם חפצים לאכול, ועל סמך נתונים אלו ייצור עבורכם סעודת מלכים טעימה במיוחד שתענה על כל ציפיותיכם ואף למעלה מכך.

ארוחת שף ביתית - ארוחת שף פרטית ייחודית וחווייתית

אייל פינקלשטיין, הינו שף פרטי מומלץ אשר הזמנות שף בבית ארוחה לחברים תעניק לכם ולאורחים שלכם חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

הזמנת שף לבית היא חוויה שתרגש את כולם בזכות כל מרכיבי הערב,החל מפגישה אישית עם שף מוכר שבא אליכם לבית ומבשל ארוחת שף בבית שהיא מיוחדת רק בשבילכם, מקדיש לכם את כל תשומת ליבו ומאפשר להציץ אל רזי מטבח גורמה מקצועי, וכמובן ליהנות מתוצאותיו.

מעבר לכך, לארוחה עם שף פרטי והגשת האוכל השף יגיע עם כלי בישול מיוחדים וכלי אוכל והגשה יוקרתיים ומפוארים, אשר ייצרו שולחן אוכל מעוצב ומרשים המכבד את המעמד ואת המנות המוגשות בו.

הזמנת ארוחת שף פרטית

להזמנת ארוחת שף בבית ארוחה לחברים או משפחה, העונה במדויק לחלומכם ומעבר לכך, צרו קשר עם השף אייל פינקלשטיין בטלפון 0505350130 לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף בנושא ארוחות שף פרטיות.

 

אם התעניינתם בארוחה עם שף פרטי, אולי יעניין אתכם גם: קייטרינג לאירוע קטן בבית | קייטרינג לאירועים קטנים | קייטרינג בוטיק

 ארוחת שף פרטית

ארוחה עם שף פרטי