חייגו עכשיו:  050-5350130   

  • ראשי
  • מחיר יועץ קולינרי

יועץ קולינרי במחיר משתלם

השף אייל פינקלשטיין משמש כיועץ קולינרי למסעדות חדשות וותיקות, השם דגש על הפרטים הקטנים ביותר ותורם לייעול עבודתו השוטפת של בית העסק והצלחתו.

שירותים אלו נשענים על ניסיון של קרוב לשני עשורים בענף המסעדנות וייעוץ קולינרי, לצד יחס וליווי אישי לכל לקוח המסופקים עבור מחיר משתלם במיוחד.

 

יועץ קולינרי

תפקידו של יועץ קולינרי וחשיבותו

יועץ קולינרי כדוגמת השף אייל פינקלשטיין הינו איש מקצוע מנוסה ועדכני בענף המזון והמסעדנות, המשמש כיועץ קולינארי למסעדות לייעוץ מדיוק ויעיל עבור כל היבטי הקולינריה של המקום.

מדובר בשירותים המותאמים למאפייני בית העסק וקהל היעד שלו, התורמים לגיבוש קונספט מתאים והוצאתו לפועל באופן מלא ומקיף על כל היבטיו הקולינריים, תפעוליים, כלכליים וניהוליים.

השירות של יועץ קולינארי מדגיש את כל הפרטים הקטנים שלא אחת עושים את ההבדל בין מסעדה כושלת למסעדה מצליחה ומבוקשת.

 

שירותי יועץ קולינארי מקצועיים ומקיפים

עם השף אייל פינקלשטיין תזכו לשירותי ייעוץ קולינרי מקצועיים בכל היקף מבוקש לבניית אסטרטגיה קולינארית מנצחת. השירות כולל בין היתר גיבוש קונספט ומנות, תכנון ובניית תפריט תואם, כתיבת ספר מתכונים, בחירתם של חומרי גלם ואיתור ספקים.

כמו כן, תמחור מנות בהתאם לרמת הוצאות והכנסות צפויות, קביעת נוהלי עבודה וסדרי יום, הדרכת ואימון צוות המסעדה, הטבחים והמלצרים, והרצה בפועל של המסעדה ומטבחה.

 

לשירותי יועץ קולינרי מקצועיים

להזמנת שירות יועץ קולינריבמחיר משתלם ועם תוצאות בשטח, צרו קשר עוד היום עם חברתו של אייל פינקלשטיין בטלפון 050-5350130. אנו נשמח להיפגש עמכם ולספק לכם עוד פרטים ומידע בנושא.