חייגו עכשיו:  050-5350130   

 • ייעוץ קולינרי
 • H
 • K
 • W

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

קייטרינג לאירועים קטנים בבית

אנשים רבים מעדיפים לערוך אירועים קטנים פרטיים בבית בחוג מצומצם ונבחר של אורחים קרובים. הסיבות לך רבות, אבל בפועל, מגיעים אליהם בעיקר קרובי משפחה, חברים קרובים ביותר ומכובדים נוספים הרוצים ביקרם. בכל אירוע פרטי כזה יש צורך בהגשת אוכל מגוון. הפתרון האידאלי הוא קייטרינג לאירוע קטן בבית!

הזמנת קייטרינג לאירועים קטנים בבית היא אופציה טובה ומועדפת וכדאי להזמין חברה אשר מתמחה באוכל לאירועים צנועים. כדאי לציין, כי באירועים אלו ניתן לבחור בתפריט מיוחד יותר שקל יותר להכינו למסגרות מצומצמות. כך, תהפוך כל מסיבה פרטית לחגיגת אוכל וטעמים מדהימה. נושא האוכל באירועים הוא אחד החשובים ביותר ומרבית הנוכחים זוכרים לטובה אירוע חגיגי שיש בו אוכל משובח.

קייטרינג לאירוע קטן בבית יתאים לבר ובת מצווה, חתונה שנערכת בחוג מצומצם, ימי הולדת עגולים, חתונות כסף וזהב, בריתות מילה ועוד. ניתן להזמין אוכל מגוון, ולשלב בו מאכלים האופייניים לעדות השונות. לרוב, מקובל להזמין מזון כשר מאחר ובאירועים רבים נוכחים אנשים דתיים ואין רצון לפגוע בכבודם. תפריט יכול להיות מבוסס על מנות בשריות או חלביות. כאשר מדובר על קייטרינג לאירועים קטנים בבית, מרבית הפריטים כוללים פוד פינגר ו/או מנות פתיחה שמוגשות בעת קבלת הפנים. לאחר מכן, תהיינה מנות ראשונות, עיקריות וקינוח. במקרים רבים, יוותרו המזמינים על מנות ראשונות ויתמקדו בעיקריות. שף מקצועי ובעל השראה יכול לבחור לפחות מנה אחת שהוא מתמחה בהכנתה והיא זאת אשר תשדרג את כל התפריט.

מנות עיקריות בשריות כוללות בשרים שונים שמקורם בבקר, בעוף, דגים וכדומה. ניתן לקבל אותם מבושלים, צלויים וכדומה. מנות חלביות תכלולנה קישים, פשטידות, פיצות, ותבשילים שונים המבוססים על גבינות ומזון צמחוני אחר. בכל סוג של תפריט יהיו סלטים שונים אותם ניתן להוסיף על צלחת הסועד. מנות אחרונות תהיינה מבוססות על פירות, עוגות, גלידות. סורבטים ומיני מתיקה אחרים. לאורך כל האירוע יוגשו משקאות קלים, חריפים וחמים לא הגבלה. כל תפריט נקבע על פי טעמו של המזמין ובעצתו של השף שמכין את האוכל. השף יכול לייעץ רבות אבל ההחלטה הסופית היא של המארח שמכיר טוב מכולם את הרכב המוזמנים.

חברת הקייטרינג תתכונן היטב לכל אירוע חגיגי ביתי. היא תגיע מצוידת בכל הכלים הנדרשים לה בעת עריכת האירוע. ההכנות לכל אירוע כזה ארוכות ויסודיות וכוללות, בין היתר, הזמנת חומרי הגלם וסוגי המזון שמהם יוכן האוכל. השף מקפיד על מזון טרי ואיכותי שמסופק לו על ידי ספקי מזון בעלי מוניטין בתחומם. במידה ויהיה צורך במנות מיוחדות מושקעות, אזי, חומרי הגלם או חלקם יוזמנו מחו"ל ויכללו סוגי מזון שלא מיוצרים בארץ. ניתן להפוך כל אירוע מצומצם לחגיגת אוכל חגיגית, איכותית וטעימה אשר תערב לחיכם של המוזמנים ותשאיר חותמה עליהם. מומלץ להזמין קייטרינג לאירועים קטנים בבית אשר יספק את אוכל מעולה ואשר מנהליו ינהלו היטב את כל האירוע.

 אם התעניינת בקייטרינג לאירוע קטן בבית, אולי יעניין אותך גם:

לבירורים והזמנות צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם או חייגו: 050-5350130

 • מבחר תמונות מהגלריה שלנו
  לתמונות נוספות לחץ כאן >>

  4
  2
  5
  3
  a
  A (40)
  A (48)
  8
  A (64)

צרו קשר